Bize Sorun

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

7/24 Yanınızdayız

Görüntülü Muayeneyi Neden Önemsiyoruz?

Görüntülü Muayeneyi Neden Önemsiyoruz?

Covid-19 salgını nedeniyle kalabalık ortamlardan kaçındığımız ve kişisel hijyen kurallarına maksimum seviyede özen gösterdiğimiz bu hassas süreçte, sağlık hizmetlerimizden uzak kalmamanız için “görüntülü muayene” uygulamamızı hayata geçirdik. Evden çıkıp hastaneye gitmeden, merak ettiğiniz her soruyu uzmanımıza bir görüntülü telefon görüşmesi ile yönlendirebileceğiniz bu uygulamamız ile sağlığınızı koruyabileceksiniz. Randevu oluşturmak için web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurabilir ya da 444 98 63 numaralı çağrı merkezimize bağlanarak ekip arkadaşlarımız ile randevunuzu oluşturabilirsiniz. Yapacağınız telefon görüşmesi esnasında; ödemenizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sürecimiz tamamen güvenilirdir.

Görüntülü muayeneyi neden önemsiyoruz?

Olağandışı bu mücadele döneminde; hastalarımıza, bir telefon kadar uzağında olduğumuzu hissettirmenin, onların motivasyonunu ve inancını artıracağını düşündük. Bu nedenle, özellikle; kontrol randevusu bulunan ve kronik hastalığa sahip olması nedeniyle doktorunu düzenli bir şekilde ziyaret etmesi gereken hastalarımızın genel sağlığını yakından takip edebilmek için böyle bir çözüm geliştirdik. Temeli tamamen şeffaf ve güvenilirliğe dayanan bu uygulamamız ile hastalarımızın, hastaneye başvurmadan, evlerinde sağlık ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefliyoruz.

Görüntülü muayene için hangi adımları izlemeliyim?

  • Web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurmanızla beraber, ekip arkadaşlarımız tarafından aranırsınız ve randevunuz oluşturulur.
  • 444 98 63 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Akademik kadromuzda görev alan; doktor, psikolog ve diyetisyen; tercihinize göre, ekip arkadaşlarımızla birlikte randevu tarihinizi ve saatinizi ayarlayabilirsiniz.
  • Muayene ödemeniz hakkında tarafınıza bilgi verilir ve kabul etmeniz durumunda sanal pos yoluyla bu ücret kredi ya da banka kartınızdan tahsil edilir. Kanalımız tamamen güvenlidir.
  • Muayene ücreti, SGK anlaşmamız dahilinde çıkarılacaktır.

Görüntülü muayene süreci ile ilgili merak edebilecekleriniz:

  • Görüntülü muayene olabilmek için; öncelikle WhatsApp uygulamasının mevcut olduğu, konuşma esnasında iletişim sorunlarına neden olmayacak (mikrofon ve hoparlörün çalıştığı) bir telefona ihtiyaç duyuyor olacaksınız.
  • Eğer, görüşmeniz yarım kalırsa (internetin kesilmesi ve şarjın bitmesi gibi durumlar), doktorumuzun/uzmanımızın müsait olma durumuna göre o an ya da ekip arkadaşlarımız tarafından ayarlanacak bir sonraki görüşmede devam edebilirsiniz.
  • Hastanemize başvurduğunuzdaki süreç gibi, yine 10 günlük bir kontrol süreniz olacaktır.
  • Talep etmeniz durumunda; muayenenize ait faturanızı, e-posta adresinize gönderebilmekteyiz.
  • Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereğince ve hasta mahremiyeti politikamız nedeniyle, görüntülü yapacağınız hiçbir görüşme kayıt altına alınmamaktadır. Bu kayıt işleminin sizin tarafınızdan yapılacak olması da yasal değildir.

Benzer Yazılar

Ebola Virüsü ve Tedavisi
Ebola Virüsü ve Tedavisi

Ebola virüsü hastalığı ölümle sonuçlanan bulaşıcı bir enfeksiyon hastalığı olarak tanımlanır. Şüpheli bir durumda kanda virüs ya da virüse karşı antikorların bulunmasıyla tanı konulabilir. Ebola virüs hastalığının insan ya da hayvanlar için herhangi bir aşısı yoktur.

Devamı

Görüntülü Muayeneyi Neden Önemsiyoruz?
Görüntülü Muayeneyi Neden Önemsiyoruz?

Covid-19 salgını nedeniyle kalabalık ortamlardan kaçındığımız ve kişisel hijyen kurallarına maksimum seviyede özen gösterdiğimiz bu hassas süreçte, sağlık hizmetlerimizden uzak kalmamanız için “görüntülü muayene” uygulamamızı hayata geçirdik.

Devamı

Kusma Neden Olur?
Kusma Neden Olur?

Kusmanın kaynağı aslında mide değil, beynin gönderdiği sinyallerdir. Kusmanın; vücudun yabancı maddelerden kurtulmak istemesi sonucunda yaptığı savunma mekanizması olduğunu söyleyebiliriz.

Devamı

Kuduz Virüsü Nedir?
Kuduz Virüsü Nedir?

Kedi, köpek veya başka bir hayvan tarafından tırmalandığımızda veya ısırıldığımızda aklımıza direkt, “acaba kuduz olur muyum” sorusu gelmektedir. Rabies ya da Lyssa olarak da bilinen kuduz, hayvanlarda olan ve insanlara geçebilen bir çeşit virüs hastalığıdır.

Devamı