Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

7/24 Yanınızdayız

Hastanemiz

Yaklaşımımız

Okan Üniversitesi Hastanesi, 2016 yılında geleceğin sağlık standartlarının oluşturulmasına katkı sağlamak, sağlık sektörüne yön veren kuruluşlar arasında yer almak vizyonuyla hizmet vermeye başlamıştır. Okan Kültür, Eğitim ve Spor Vakfı, tarafından 1999 yılında açılan Okan Üniversitesi, hastanenin temellerini oluşturmuştur.

Sağlık alanında yaptığı akademik çalışmaları ve tecrübesini “OKAN SAĞLIK” çatısı altında toplayan üniversite, son olarak sağlık sektöründeki birikimini ve deneyimini aktaracağı OKAN ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’ni kurarak “OKAN” markasının ulusal ve uluslar arası başarısını, sağlık sektörüne de taşımıştır.

Okan Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Eğitim Kompleksi’nde yer alan

• Tıp Fakültesi,

• Diş Hekimliği Fakültesi,

• Sağlık Bilimleri Fakültesi,

• Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu,

• Hastane Simülasyon Merkezi (700 metrekare) ile sağlık ve tıp eğitimindeki deneyimini Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile güçlendirip, hizmete sunmaktadır.

Kolay ulaşılabilir bir sağlık merkezi olan Okan Üniversitesi Hastanesi, kurum kültürü gereği gelişen teknolojiyi yakında takip etmekte, hasta odaklı yaklaşımı ile hasta memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürdürülebilir kılma hedefiyle hizmet sunmaktadır. 50 bin metrekare kapalı alan üzerinde kurulu hastane, 500’ün üzerinde çalışanı, 100’ün üzerinde öğretim görevlisi ve hekim, 250 yatak kapasitesi, 9 ameliyathane ve yenidoğan, pediatrik, erişkin kapsamında 47 yataklı yoğun bakım ünitesi, teknolojik alt yapısı ile tam donanımlı bir genel hastane olarak hizmet vermektedir.  İleri tanı ve tedavi yöntemlerinin, hızla gelişen tıbbi teknolojiler ile buluştuğu Okan Üniversitesi Hastanesi, hasta memnuniyeti odaklı, multidisipliner yaklaşımıyla kaliteli, yüksek standartlarda sağlık hizmetini adaletli bir şekilde hastalarla buluşturmaktadır.

Okan Üniversitesi Hastanesi’nde, tıp eğitimi ve toplumun sağlığını ilgilendiren konularda ileri tanı ve tedavi yöntemleri geliştirmek amacıyla bilimsel araştırma ve geliştirme çalışmaları da yürütülmektedir. 

Okan Üniversitesi Hastanesi Tanıtım Filmi