Bize Sorun

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

7/24 Yanınızdayız

Onkoloji Konseyi

Yaklaşımımız

Küba Onkoloji Enstitüsü İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’nde!

Yıllar önce Kübalı Onkologlar tarafından; vücudun bağışıklık sistemini ve kanser hücrelerini uyarması için geliştirilen aşı, Türkiye’ye umut olacak. Kanser tanısı almış hastalarımızın süreçlerinin değerlendirilmesi ve tedavilerinin gerçekleştirilmesi için Küba’da görev alan Onkologlar artık Onkoloji Konseyi’mizde yer alacak. Bu iş birliği kapsamında; bundan sonra Küba’ya gitmeyi düşünen Türk ve yabancı hastalarımız için İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi merkez haline gelecek.

Tümörle savaşacak hücreleri uyarıyor!

Aşı; ilaçla kanseri durdurmak yerine, vücudun kendi bağışıklık sistemini ayağa kaldırarak kanserle savaşmasını sağlıyor. Peki, bu durum nasıl oluyor?

Tümör içerikli hücre, bağışıklık sistemini yanıltıyor. Bağışıklık sistemi, tümör hücresini kendisinden bir parça zannediyor. Vücudun kendisinin bir parçası olduğunu zannettiği tümör hücresi ise gün geçtikçe istediği gibi büyüyor. Tam bu süreçte kanser aşısı devreye giriyor! Cilt altına enjekte edilen Racotumomab, tümöre karşı savaşan bağışıklık hücrelerini uyarıyor. Uyarı sonucunda; vücut, o tümör parçasının kendisine ait olmadığını anlıyor ve hastalığa karşı savaşıyor.

Hiçbir yan etkisi bulunmuyor!

Aşının hiçbir yan etkisinin bulunmaması; bu tedavinin en büyük avantajı. Bugüne dek ilacın enjekte edildiği cilt bölgesinin altında dahi herhangi bir değişiklik ya da yan etkiye rastlanılmadı. Bu durumda, tedaviyi tercih etme sebebi olarak kılıyor.

Tedavi sürecinizi birlikte planlayalım!

444 98 63 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak Onkoloji Konseyimizden randevunuzu hemen alabilir, kanser aşısı hakkında merak ettiğiniz her şeyi Kübalı onkologlarımıza danışabilirsiniz.