Bize Sorun

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

7/24 Yanınızdayız

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon merkezimizde, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve en hızlı yolunu sizlere sunuyoruz. Cilt tipleri ve tüy kökleri için geliştirilen teknoloji ile istenmeyen tüylerden kurtulmanız mümkün.

Tedavi öncesinde uzmanlarımız tarafından cilt tipi analiziniz yapılır. İşlem yapılacak bölgeye uygun başlıklar seçilerek lazer epilasyon uygulaması gerçekleştirilir. Uygulama yapılacak bölgede herhangi parfüm, krem veya makyaj gibi kozmetik içerikli ürünlerin olmaması önem arz etmektedir.

En son teknoloji olan Alexandrite, lazer epilasyonda dünya çapında en çok tercih edilen ve FDA onayı almış bir cihazdır. Lazer epilasyonda işlem esnasında soğutma sistemi sayesinde bölgede soğuk anestezi etkisi sağlayarak, hastanın rahatsız olabileceği yanma ya da ağrı hissini engellenmektedir. Olası acıyı en aza indiren özelliğe sahiptir ve kesin sonuç vermektedir. Lazer epilasyon FDA tarafından tescil edilmiş bir tedavi yöntemi olup, bugüne kadar hiçbir zararı kayıtlara geçmemiştir.

Alexandrite lazer epilasyon, vücudun tüm bölgelerine özel başlıklar ile kullanılabilir. Aynı zamanda gelişmiş teknolojisi sayesi ve sonuçlardaki başarısı ile güvenirliliği konusunda hiçbir şekilde şüphe duygusu oluşturmaz.

Lazer epilasyon her mevsim uygulanabilir, güneşe çıkamaz diye kesin bir kural yoktur; fakat korunmasının çok iyi yapılması gerekmektedir. Özellikle yaz aylarında; epilasyon yapılması planlanan bölgelerin güneş koruyucu kremler veya losyonlar ile mutlaka korunmasının yapılması gerekmektedir. Yüksek faktörlü koruyucularla (2-4 saatte bir yenilenerek) güneşe çıkılabilir.

Seneler öncesinde yapılan uygulamalarda bile bugün hala tüylerin geri dönmemesi, sonuçların kalıcı olduğunu göstermektedir. Bu kesinlik, kişinin hormonal dengesine göre de değişmektedir. Lazer epilasyona başlamadan önce mutlaka bütün hormonal tetkiklerin yaptırılmış olması gerekmektedir. Eğer hormonal bir bozukluk var ise lazer epilasyon ile birlikte mutlaka hormon tedavisi de alınmalıdır. Bu şekilde lazer epilasyon da daha başarılı bir sonuç alınması mümkündür.

Aynı zamanda yüz bölgesi ve dudak üstü tüyleri için lazer epilasyon sonuçları, konforu sebebi ile özellikle tercih edilebilir.

 

 

 

Benzer Yazılar

10 Dakikada Botoks İle Aşırı Terleme Tedavisi
10 Dakikada Botoks İle Aşırı Terleme Tedavisi

Terleme sorunu, pek çok kişi için hem iş hayatı hem de özel hayatı etkileyen, kişinin kendine olan güvenini azaltan çok ciddi bir

Devamı

Hydrafacial
Hydrafacial

HydraFacial, klasik cilt bakım uygulamalarından farklıdır.

Devamı

Volümetrik Yüz Germe (Facelift) Nedir?
Volümetrik Yüz Germe (Facelift) Nedir?

Yaşlanma doğal bir süreçtir; fakat bazı etkenler bu süreci hızlandırabilir

Devamı

Cilt Bakımı
Cilt Bakımı

Cilt bakımı, gerçekten bakımlı olduğunu düşünen kişilerin, ayda 1 kez mutlaka yaptırması gereken bir uygulamadır.

Devamı

Kanser Tedavisi Sırasında ve Sonrasında Kişisel Bakımınızı İhmal Etmeyin!
Kanser Tedavisi Sırasında ve Sonrasında Kişisel Bakımınızı İhmal Etmeyin!

Kanser, bir organ veya dokuda beliren bazı anormal hücrelerin kontrolsüz bir şekilde çoğalmasıyla gelişen, kötü huylu tümörlerdir.

Devamı

Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon

​Lazer epilasyon merkezimizde, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve en hızlı yolunu sizlere sunuyoruz.

Devamı

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vücudumuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için hepimizin ilk tercihi lazer epilasyon. Peki, lazer epilasyon hakkında yeterince bilgiye sahip miyiz?

Devamı

Daha Canlı Bir Cilt İçin PRP!
Daha Canlı Bir Cilt İçin PRP!

İnsan dokusunda bir hasar oluştuğu zaman; kan, pıhtı hücrelerini hasar gören bölgeye toplar

Devamı

Yüze Yağ Enjeksiyonunda Kesi Uygulanır Mı?
Yüze Yağ Enjeksiyonunda Kesi Uygulanır Mı?

Yüzün dolgunluk ve canlılık ihtiyacı duyduğu bölgelerine ince katmanlar şeklinde yağ verilmesi işlemine denir.

Devamı