Bize Sorun

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Akdemir

Ahat Andican Anestezi ve Reanimasyon

Biyografi

1978 Eskişehir doğumlu ilköğretimini Malatya Bandırma ortaöğretimini Bandırma ve Ankara'da tamamladı. 2004 yılında Uludağ Üniversitesi'nden mezun oldu.
Özel Hisar İntercontinental Hospital the kat hekimliği acil hekimliği başhekim yardimciligi  kalite  direktör yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2007 senesinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi anestezi ve reanimasyon bölümüne girdi.
2011 yılında oradan mezun olduktan sonra Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini yaptı mecburi hizmet sırasında 15 yataklı çocuk yoğun bakım ünitesinde kurdu ve yönetti ardından 15 yataklı erişkin yoğun bakım ünitesinde kurduğu ve sorumlu doktoru olarak çalıştı mecburi hizmet süresi bittikten sonra Medicana International hospital'dan Pediatrik kvc  ve Kvc  anestezi ve yoğun bakım sorumlu doktoru olarak çalıştı ardından Pendik Bölge Hastanesi'nde ameliyathane kvc ve yoğun bakımlarda görev aldı. 
100 uzerinde beating kard 4 / 5 damar  ameliyatlarinin anestezisini yuruttu kisa sureli özel bir hastanede Pediatrik kvc doktor olarak görev aldıkran sonra Mehmet Toprak Hastanesi'nde yoğun bakım sorumlu doktoru çocuk yoğun bakım sorumlu doktoru ve palyatif özel bakım merkezi doktorları görevlerinde bulundu ve son olarak NPİSTANBUL Beyin Hastanesi yoğun bakım sorumlu Doktor olarak görev yapmaktadir.Su anda yenintedevi modelleri ile inve beyin damar hastaliklari ve diger norolojik ve kalitsal problere yeni tedavi modelleri ile turkiyedeki tek nororehabilitasyon merkezini kurmus ve yurutmektedir. 2021 Ocak ayından itibaren İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi'nde görev yapmaktadır.