Doktorunuza Sorun

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

7/24 Yanınızdayız

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yaklaşımımız

Okan Üniversitesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde genel kadın sağlığı, normal ve riskli gebelik takibi, kadın kanserleri ve kanser öncülü hastalıkların tanı ve tedavisi, menopoz ve bu döneme ait sorunlar, yardımcı üreme teknikleri ve aile planlaması yöntemleri gibi kadın sağlığını ilgilendiren birçok alanda hizmet verilmektedir.

Genç kızlarımızın ve hatta çocukluk çağındaki kızlarımızın jinekolojik ve hormonal sorunlarında hizmet sunan adelösan jinekolojisi hizmetlerinden, erişkin sağlıklı kadınlarımızın düzenli kontrollerine kadar bütün tıbbi hizmetler konusunda iyi yetişmiş doktorlarımız tarafından sizlere sunulmaktadır.

Gebelik öncesi danışma aşamasından başlayarak tüm gebelik dönemi, kliniğimizde en son bilimsel gelişmeler ve en ileri teknolojik donanımla izlenmekte ve hizmet verilmektedir.

Gebelerimiz kişiye özel doğum odalarımızda hastaneye yatış anından, bebekleri kucağında evlerine döndükleri ana kadar, doğum dahil olmak üzere her anı tek bir odada geçirmekte, mahremiyet ve hijyen açısından ülkemizde yeni olan bu konsept ile anne, bebek ve aile, adeta ev konforunda bu güzel süreci yaşayabilmektedir.

Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite (Tüp Bebek) bölümümüzde bebek sahibi olmak isteyen ancak bu konuda gecikmeler ve sorunlar yaşayan anne baba adaylarımıza teknolojinin son imkanlarıyla hizmet sunulmaktadır. 

Kadın üreme organlarının kanserlerinin (Rahim, Rahimağzı, Yumurtalık Kanserleri gibi) tanısı, cerrahi tedavisi ve takibi gibi özel bir eğitim gerektiren hastalıklar da kliniğimizde eksiksiz olarak uygulanabilmektedir.

Bölüm Yazıları

Over Kistler Tüp Bebek Tedavisini Engeller Mi?
Over Kistler Tüp Bebek Tedavisini Engeller Mi?

Normal yolla bebekleri olmayan eşlerin, laboratuvar ortamında sperm ve yumurta

Devamı

Cinsel Birliktelikte Genital Hijyenin Sağlanmasının Önemi
Cinsel Birliktelikte Genital Hijyenin Sağlanmasının Önemi

Bakteri ve enfeksiyonların vücut üzerinde üreyebileceği en müsait yerlerden bir tanesi genital bölgedir

Devamı

Amniyosentez Nedir?
Amniyosentez Nedir?

Amniyosentez, hamilelik süresinde bebeği çevreleyen ve koruyan amniyo

Devamı