Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

7/24 Yanınızdayız

Tüp Bebek Merkezi

Yaklaşımımız

Tüp Bebek Merkezi

Tüp bebek tedavisi başarısı için önemli araştırmalar yapan kliniğimiz, bunun yanısıra genetik hastalık riski bulunan ailelerde preimplantasyon genetik tanı yöntemlerini de uygulamaktadır.

 

Endoskopik Cerrahi

Rahim içi pulip, sineşi ve septum gibi başarıyı olumsuz etkileyebilecek anormallikler histeraskopi ile giderilebilir. Ayrıca başta hidrosalpenks ve endometrioma olmak üzere tüpleri ve yumurtalıkları ilgilendiren karın içi patolojilerin ortadan kaldırılması gebelik ve canlı doğum oranlarını arttırırken gebelik kayıplarını azaltmaktadır.

 

Blastocyst Transferi (Blastokist Kültürü)

Embriyo gelişimini tutunmadan önceki en son aşamaya götürerek tutunma potansiyelini en yüksek olan embriyoların seçimine imkan tanır. Gelişim potansiyeli ve canlılığı yüksek embriyolardan daha az sayıda transfer ederek çoğul gebelik önlenebilir.

 

Embriyo ve Oosit Dondurma

Tedavide transfer edilen embriyo haricindeki sağlıklı embriyolar dondurulmaktadır. Aynı işlem; erken menopoz riski olan veya kanser tedavisi olacak bekar hastalarda yumurta hücreleri (oosit) için de yapılmaktadır.

 

Preimplantasyon Genetik Tarama (PGT)

Genetik olarak sağlam olan embriyoların seçilerek transfer edilmesi gebelik oranlarını arttıracağı gibi düşük oranlarını da azaltmaktadır. ACGH yöntemi ile 23 çift kromozomun tamamına bakılabilmektedir. 

Bölüm Doktorlarımız

Bölüm Yazıları

Tüp Bebek Tedavisi
Tüp Bebek Tedavisi

Çocuk sahibi olmak isteyen aileler, tüp bebek konusunda toplumda doğru bilinen yanlışlar ve bilinçsiz uygulamalar nedeniyle endişe ya da hayal kırıklığı yaşayabiliyor.

Devamı

Tüp Bebek Merkezi Seçiminin Önemi Nedir?
Tüp Bebek Merkezi Seçiminin Önemi Nedir?

Bu yöntem genellikle 1 yıl gibi bir süredir korunmasız ilişkiye rağmen, gebeliğin gerçekleşmemesi neticesinde tercih edilen bir uygulamadır.

Devamı