Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

7/24 Yanınızdayız

Hydrafacial

Hydrafacial

HydraFacial, klasik cilt bakım uygulamalarından farklıdır. Yüz, boyun ve dekolte bölgesi tercih edilmek üzere; cinsiyet ve yaş ayrımı gözetmeksizin her cilt tipine uygulanabilen, birçok farklı cilt sorununa çözüm sunan kombine bir bakımdır.

HydraFacial uygulaması, tüm cilt tipleri için gerekli olan nem ve bakım ihtiyaçlarını karşılayan bir “antiaging” bakım sistemidir. Herhangi bir iğne enjeksiyonu uygulanmadan, sadece vakumlama yöntemi ile işlem gerçekleştirilmektedir. Sonuç olarak; kişi hiçbir şekilde acı ve ağrı hissetmemektedir. Bir makyaj fırçasının yüzde dolaşması gibi bir his yaratmaktadır. Bu vakumlama işlemi cilt tipi ve ihtiyacına göre 20-30 dakika aralığında değişiklik göstermektedir. Bu süre içinde cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım sağlanmaktadır.

HydraFacial, her mevsimde rahatça uygulanabilir. Özellikle mevsim geçişlerinde uygulandığında, örneğin; kış aylarının soğuk nedeniyle ciltte yaratacağı kuruluk ve nem kaybı; yaz aylarında ise güneşin hasarına karşı cildi koruma altına alır.

HydraFacial uygulaması ile daha ilk seansta gözle görülür bir gelişme kaydedilmektedir. Toplumda bebek cildi olarak tabir edilen görünümün kazanılması sağlanır. Bu yöntem ile cilt derinlemesine temizlenir. Aynı zamanda; nem kazanarak yenilenir.

En hassas ciltler dahil, tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilen bir bakımdır. Tedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kür önerilmektedir. Sonucun korunabilmesi için de ayda bir kere tekrarlanması tavsiye edilmektedir. Yalnızca, daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım amacı ile yapılacaksa ayda bir derinlemesine temizlik yeterlidir.

Benzer Yazılar

Hydrafacial
Hydrafacial

HydraFacial, klasik cilt bakım uygulamalarından farklıdır.

Devamı

Cilt Bakımı
Cilt Bakımı

Cilt bakımı, gerçekten bakımlı olduğunu düşünen kişilerin, ayda 1 kez mutlaka yaptırması gereken bir uygulamadır.

Devamı

Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon

​Lazer epilasyon merkezimizde, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve en hızlı yolunu sizlere sunuyoruz.

Devamı

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vücudumuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için hepimizin ilk tercihi lazer epilasyon. Peki, lazer epilasyon hakkında yeterince bilgiye sahip miyiz?

Devamı