Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

7/24 Yanınızdayız

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Cilt bakımı, gerçekten bakımlı olduğunu düşünen kişilerin, ayda 1 kez mutlaka yaptırması gereken bir uygulamadır. Cildimiz, gün içerisinde birçok etkene bağlı olarak kirlenir. Yediğimiz gıdalar neticesinde sivilceler oluşabilir; çoğu zaman da siyah noktalar meydana gelebilir. Bu noktaların yanısıra; kişilerin ciltleri ile ilgili yaşadıkları sorunların başında “güneş ve cilt lekeleri” gelmektedir. Cilt bakım uygulamaları ile bu lekeleri önlemek mümkündür.

İnsan cildi, 28-30 gün aralıklarında kendini yeniler. Ölü hücrelerin cilt yüzeyine itilmesiyle ciltte; kalın ve mat bir tabakanın oluşması gibi; siyah nokta, sivilce ve akne oluşumu da gözlemlenir. Bütün bunların dışında; kir, toz ve sigara gibi çevresel toksinlerin sebebi ve geçen zamanın da etkisi ile cildimiz desteğe ihtiyaç duyar. Kuruyan, siyah noktalar oluşan ve nemini kaybeden cilt gözeneklerinin açılarak kan dolaşımının hızlanması sağlanmalıdır.

Güzellik merkezimizin; cildinizin tipine göre sunduğu özel profesyonel bakımlar ile sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Düzenli aralıklarla yaptıracağınız cilt bakımı ile ileride yaşanabilecek leke, kırışıklık, sarkma gibi sorunların gecikmesini sağlayabilir ya da cilt problemlerinin oluşmasını önleyebilirsiniz.

 

Benzer Yazılar

Cilt Bakımı
Cilt Bakımı

Cilt bakımı, gerçekten bakımlı olduğunu düşünen kişilerin, ayda 1 kez mutlaka yaptırması gereken bir uygulamadır.

Devamı

Hydrafacial
Hydrafacial

HydraFacial, klasik cilt bakım uygulamalarından farklıdır.

Devamı

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vücudumuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için hepimizin ilk tercihi lazer epilasyon. Peki, lazer epilasyon hakkında yeterince bilgiye sahip miyiz?

Devamı

Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon

​Lazer epilasyon merkezimizde, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve en hızlı yolunu sizlere sunuyoruz.

Devamı